top of page

Jarosław Dzwierzyński

Odkąd pamiętam, gdy podoba się mi coś, czegoś potrzebuję, chcę zdobyć upatrzoną rzecz, cel, to jestem w stanie poświęcić setki godzin – w niektórych przypadkach tysiące – odwlekać każdą, nawet najmniejszą gratyfikację; nauczyć się nowych rzeczy; szybko zaadaptować do sytuacji, byleby to osiągnąć.

 

Dopóki widzę sens, to nie potrzebuję motywacji. Tak było, gdy:

  • trenowałem siatkówkę; nie odpuściłem żadnego treningu, dopóki drużyna była zgrana;

  • grałem w World of Warcraft, któremu oddałem ponad 8000 godzin, aż do momentu odejście ludzi, z którymi to robiłem;

  • pracowałem od 13 roku życia, żeby mieć pieniądze na swoje potrzeby.

 

Dzisiaj nie zmieniło się za dużo. Spędziłem na wykresach rynków, analizach i inwestowaniu ponad 10000 godzin. Nie przegapiłem żadnego ważnego dnia handlu; wciąż zarabiam na swoje potrzeby i cele.

 

Od 5 lat trading i inwestowanie dają mi możliwość robienia tego, co lubię, czyli analizowania. Od ponad 2 lat nie muszę robić nic innego, oprócz otwierania nowych transakcji.

Mam czas na rodzinę, nowe projekty (Manticore), swoje małe przyjemności.

 

Oczywiście na początku, jak to bywa w tym typie pracy, były straty. Przełomowym momentem była zmiana strategii analizy oraz handlu. W połączeniu z wnioskami, które płynęły ze strat oraz dużą cierpliwością; parciem do przodu, gdy wszystko mówiło: ‘odpuść’, jestem w miejscu, gdzie są osoby, które mnie polecają jako skutecznego i dotrzymującego słowo inwestora i tradera.

306116966_673933553605356_4018455762144683615_n_edited.jpg

Wizja Manticore Investments

Wizja może być opisana jako nierealny, nieprawdopodobny obraz rzeczywistości, często przedstawiony w przyszłości. Proroczy sen.

Pod skrzydłami Manticore Investments powstanie najlepsza społeczność, pod względem wartości i jakości, indywidualnych traderów i inwestorów w Polsce i na świecie – Manticores.
Z niej zostaną oddzieleni szaleńcy, chcący współtworzyć hedge fund. Będzie on rywalizował na równi z najlepszymi na świecie.

Następnie Manticore Investments stanie się hubem do wspierania i współtworzenia różnych projektów, których celem będzie dobry produkt, nastawiony na polepszenie bytu ludzi i pchanie cywilizacji naprzód.

Wiedza

Poszukiwanie prawdy i ciekawość, pchają w kierunku dobrych zmian.

1A.png

Cierpliwość i dyscyplina.

Zasady i powściągliwość przynoszą najlepsze rezultaty.

3.png

Drapieżny głód.

Nieustanna determinacja do bycia odważnym.

4.png

Pragmatyczny spryt.

Adaptacja pozwalająca zdobywać szczyty.

2.png
bottom of page