top of page
IMG_4561.jpg

Opinie Klinetów

DziękujĘ za zaufanie.

Dag Ł.

Filip S.

O planach pożyczkowych u Jarka (Manticore) dowiedziałem się od znajomego. Jego wyniki były same w sobie świetna rekomendacją, więc postanowiłem spróbować. Jarek jest osobą zdecydowanie nastawiona na biznes i tak też wyglądają relacje z nim. Niemniej, jeśli chcecie poznać jego opinię na jakiś temat, którym się zajmował, to zawsze służył radą i wyjaśnieniami. Także pierwsze wrażenia były na duży plus. Drugie wrażenia jeszcze lepsze, bo w trakcie pierwszego okresu współpracy osiągnął zysk na poziomie około 60% – po 15 miesiącach. Zdecydowanie polecam każdemu. Czasy zbliżają się niepewne i nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto pomoże wam nie odczuć, a nawet śmiać się z inflacji – no dobra, nie będziecie się śmiali, bo i tak wam sprzedaje kopa, no ale już mniej odczuwalnego. Satysfakcja i uśmiech na twarzy po okresie rozliczeniowym będą bardzo przyjemne!

MANTICORE BW (1).png

Powiększanie kapitału interesowało mnie zawsze. Jarka poznałem na jednym z warsztatów które prowadził. Później jego metody zarabiania ewoluowały. Próbowałem samemu zarabiać na inwestowaniu, jednak brakowało mi spokoju i czasu do analiz. Dlatego zdecydowałem się skorzystać z pomocy Jarka. Nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze. Jarek regularnie mnie informował o swoich działaniach i wynikach finansowych. Dla mnie najważniejsze było bezpieczeństwo środków i stabilny wzrost wartości. Po roku zamierzałem całość przeznaczyć na spłatę zaciągniętego kredytu. "Plan pożyczkowy" u Jarka był swojego rodzaju dźwignią do powiększenia kapitału. To się powiodło. Zgodnie z umową Jarek zwrócił mi powierzone środki powiększone o ustalony procent. O szczegółach nie będę pisał. Natomiast dodam, że tę operacje powtórzyłem trzy razy i wszystko bardzo ładnie się zamknęło. Dlatego polecam współpracę z Jarkiem. Obserwuję regularnie jak odnoszą sukcesy w tym co robią.

MANTICORE BW (1).png

JAN G.

Marcin w.

Jarkiem znamy się od wielu lat. Miałem więc okazję obserwować jego wzrost na ścieżce edukacyjnej i zawodowej. Jarek jest bardzo precyzyjny, logiczny i świetny w tym, co robi.

Widać to zresztą po jego historii transakcji z klientami. To, co najbardziej go wyróżnia, to jego wartości, takie jak lojalność i prawdomówność. Są one rzadko spotykane na obliczonym na zysk świecie finansów.

 

Na początku zostawiłem u Jarka 10 000 złotych i cieszyłem się zyskiem na poziomie 35% tej kwoty z planu pożyczkowego.

 

Teraz na nowo z nim współpracuje i szczerze zachęcam do tego moich znajomych.

 

Wszystkiego dobrego, Jan

MANTICORE BW (1).png

Dowiedziałem się o tym, że Jarek stworzył plany pożyczkowe od kolegi, który już wcześniej zainwestował pieniądze. Samego Jarka znam od lat dziecięcych.

W pierwszym kontakcie w jasny i ciekawy sposób przedstawił plany pożyczkowe. Szybko i merytorycznie, to tak w skrócie. W ciągu kilkunastu miesięcy udało się osiągnąć target w wysokości 50%.

 

Aktualnie poleciłem już dwójce znajomych współpracę z Jarkiem. Innymi słowy jestem zadowolony

MANTICORE BW (1).png

Paweł m.

Filip K.

Z Jarkiem współpracuję juz jakieś 3 lata, choć tak naprawdę znamy się już dużo dłużej. I tak naprawdę już od szkoły średniej działaliśmy wspólnie przy różnych tematach. Jarek zawsze był godny zaufania, zawsze dowoził temat – tylko terminy czasem się rozjeżdżały.

Dlatego też nie bałem się skorzystać z Jego planów pożyczkowych, gdzie na przestrzeni ponad 3 lat mieliśmy kilka umów. Zysk średni to 30-40%, a w jednej umowie było to 60% w skali 15-18 miesięcy.

 

Jestem zadowolony z tej współpracy, ponieważ minimalny zysk jest gwarantowany i nieważne jak potoczy się na rynku, to Jarek zawsze daje gwarancję zysku, odsetek.

MANTICORE BW (1).png

Jarka poznałem poprzez zapisanie się do prowadzonej przez niego Akademii Ichimoku kilka lat temu. To był mój początek inwestowania, lecz z perspektywy czasu muszę przyznać, że zajęcia były prowadzone bardzo przyzwoicie z pełnym zaangażowaniem z jego strony.

Wtedy też padła pierwsza propozycja planu pożyczkowego, którą utrzymuje już drugi rok. Komunikacja bezproblemowa, odpowiedzi zawsze na czas, zarówno mailowe jak i telefoniczne. Bez ściemy. Zysk w granicach 40% rocznie, wiec jestem bardzo zadowolony.

Jedyny minusik to, że wypłaty i rozliczenie przeciaga się zazwyczaj o kilka tygodni, zakładam jednak że jest to spowodowane możliwością zarobienia więcej. Dotychczas się nie zawiodłem i pewnie skorzystam w przyszłości z tej formy inwestycji.

MANTICORE BW (1).png
bottom of page